Редуктор за движење за багер HITACHI zx 650

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Тип редуктор за движење
Година на производство 2006
Локација Русија г. Петрозаводск
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID QR15042
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Руски
В наличии,узлы и агрегаты для гусеничного экскаватора Hitachi Zx 650,есть почти всё.
проводилась чательная деффектовка,предоставим гарантию!!!
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи