Редуктор за движење за багер VOLVO 290 BLC

PDF
редуктор за движење за багер VOLVO 290 BLC
1/1
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Тип редуктор за движење
Година на производство 2005
Локација Русија г. Петрозаводск
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID GK14585
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Руски
В наличии, бортовой редуктор хода в сборе с гидромотором VOLVO 290(редуктор хода Вольво 290).
Так же в наличии, цилиндр ковша Volvo 290(цилиндр ковша Вольво 290), кабина VOLVO 290(кабина Вольво 290), кабина VOLVO 360(кабина Вольво 360), кабина VOLVO 460(кабина Вольво 460).
Состояние отличное,предоставляем гарантию!!!
Отгружаем во все регионы РФ и СНГ!!!
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи