Редуктор за движење за багер HYUNDAI 380

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Тип редуктор за движење
Локација Русија г. Петрозаводск
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID YZ14346
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Руски
В наличии,редуктор хода в сборе с гидромотором и звездой Хёндай 380(бортовая передача HYUNDAI 380).
Состояние нового агрегата,была произведена деффектовка.
На все основные узлы и агрегаты предоставляем гарантию!!!
Отгружаем во все регионы РФ и СНГ!!!
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи