Редуктор за движење за багер HYUNDAI 250

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Тип редуктор за движење
Локација Русија г. Петрозаводск
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID PA14093
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Руски
В наличии бортовой редуктор хода в сборе с гидромотором HYUNDAI 250(редуктор хода Хёндай 250).
Состояние отличное, пройдена деффектовка.
на все основные узлы и агрегаты предоставляем гарантию!!!
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи