Нови рамнач на земја TKT

PDF
€ 2.500
Нето цена
≈ US$ 2.776
€ 2.975
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип рамнач на земја
Локација Романија Pecica
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID AG18600
PDF
Состојба
Состојба нов
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја

Дополнителни информации:

Романски
Lamă nivelatoare hidraulică 3 m

Detalii tehnice:
- lățime 3000 mm
- înălțime 700 mm
- prindere in 3 puncte de cat II
- reglare unghi ajustare mecanic
- putere necesară 70-80 Cp
- greutate 800 kg
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи