Рамнач на земја ROO 250CM VUILSCHUIVER

PDF
€ 500
Нето цена
≈ US$ 555
Контактирајте го продавачот
Тип рамнач на земја
Година на производство 10/2019
Локација Холандија Wierden
Датум на објавување ное 12, 2019
Каталошки број на продавачот 0101996-00001
PDF
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја

Дополнителни информации:

Холандски
BLADHOOGTE 40CM
3-PUNTS EN LEPELINSTEEK AANKOPPE
LING
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи