Рамнач на земја ROO 250CM VUILSCHUIVER

PDF
500 €
Нето цена
≈ 555 US$
Контактирајте го продавачот
Тип рамнач на земја
Година на производство 10/2019
Локација Холандија Wierden
Датум на објавување Nov 13, 2019
Каталошки број на продавачот 0101995-00001
PDF
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја

Дополнителни информации:

Холандски
40CM BLADHOOGTE
DRIEPUNT EN LEPELINSTEEK AANKOPPE
LING
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи