Рамнач на земја Buwalda GUMMISCHIEBER

PDF
рамнач на земја Buwalda GUMMISCHIEBER
1/1
€ 315
Нето цена
≈ US$ 350
€ 374,85
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип рамнач на земја
Година на производство 2013
Локација Германија Jever
Датум на објавување ное 20, 2019
Каталошки број на продавачот AUR2072384
PDF

Опис

Ширина на опфаќање 1.5 м
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја

Дополнителни информации:

Германски
Marke: Buwalda
Buwalda Gummischieber
Arbeitsbreite 1,50 m
Giant-Aufnahme
verzinkte Ausführung
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи