Рамнач на земја Buwalda GUMMISCHIEBER

PDF
рамнач на земја Buwalda GUMMISCHIEBER
1/1
210 €
Нето цена
≈ 233 US$
249,90 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип рамнач на земја
Година на производство 2011
Локација Германија Jever
Датум на објавување Nov 20, 2019
Каталошки број на продавачот AUR2077443
PDF

Опис

Ширина на опфаќање 1.5 м
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја

Дополнителни информации:

Германски
Marke: Buwalda
gebr. Buwalda Gummischieber
Arbeitsbreite 1,50 m
Giant-Aufnahme
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи