Пумпа за гориво POMPA ALIMENTARE за камион влекач IVECO STRALIS

PDF
пумпа за гориво POMPA ALIMENTARE за камион влекач IVECO STRALIS
1/1
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип пумпа за гориво
Број на дел 500396487
Локација Романија SUCEAVA
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID WY19666
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
На лагер 1
Дополнителни информации: Романски
Cod OEM: 500396487
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи