Пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Axor 4140
Тип пумпа за бетон
Година на производство 2016
Километража 90193 км
Работни часови 1416 м/ч
Локација Полска Kielce
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот HANSA REF:S080
PDF

Опис

Марка на пумпа за бетон Schwing
Модел 43
Висина на подигање на бетон 43 м
Оски
Оски 4
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN NMB94331712159479
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи