Продавница на камион FIAT Ducato 2,8

PDF
продавница на камион FIAT Ducato 2,8
продавница на камион FIAT Ducato 2,8 слика 2
продавница на камион FIAT Ducato 2,8 слика 3
продавница на камион FIAT Ducato 2,8 слика 4
продавница на камион FIAT Ducato 2,8 слика 5
продавница на камион FIAT Ducato 2,8 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
продавница на камион FIAT Ducato 2,8 слика 8
продавница на камион FIAT Ducato 2,8 слика 9
продавница на камион FIAT Ducato 2,8 слика 10
продавница на камион FIAT Ducato 2,8 слика 11
продавница на камион FIAT Ducato 2,8 слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
14.000 €
Нето цена
17.780 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка FIAT
Модел Ducato 2,8
Тип продавница на камион
Прва регистрација 2002-09
Километража 419000 км
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот MOLT232
Мотор
Сила 128 кс (94 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2800 cм³
Менувачи
Тип рачен
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Помошни фарови
Штитник од сонце
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја син
Дополнителни информации
Унгарски
Azonosító : MOLT232 - Km : 419.000 km - Rendelhető - Büféautó
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
продавница на камион FIAT FIAT 13.400 € Продавница на камион 1996-07 130000 км Унгарија, Budapest
продавница на камион FIAT Ducato 244 2.8 FIAT Ducato 244 2.8 26.500 € Продавница на камион 2005-01 216700 км Унгарија, Budapest
продавница на камион FIAT FIAT 49.000 € Продавница на камион 2009-12 204000 км Унгарија, Budapest