Продавница на камион FIAT

PDF
продавница на камион FIAT
продавница на камион FIAT слика 2
продавница на камион FIAT слика 3
продавница на камион FIAT слика 4
продавница на камион FIAT слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
продавница на камион FIAT слика 7
продавница на камион FIAT слика 8
продавница на камион FIAT слика 9
продавница на камион FIAT слика 10
продавница на камион FIAT слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
49.000 €
Нето цена
62.230 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка FIAT
Тип продавница на камион
Прва регистрација 2009-12
Километража 204000 км
Вкупна тежина 6500 кг
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување ное 23, 2022
Каталошки број на продавачот MOS693
Опис
Вкупни димензии широчина - 2.55 м, височина - 2.65 м
Каросерија
Димензии на каросерија 6.5 м × 2.4 м × 2.1 м
Мотор
Сила 158 кс (116 kW)
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Сопирачки
ABS
Кабина
Помошни фарови
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Унгарски
Azonosító : MOS693 - Km : 204.000 km - Rendelhető - Büfékocsi
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
продавница на камион FIAT Ducato 244 2.8 FIAT Ducato 244 2.8 26.500 € Продавница на камион 2005-01 216700 км Унгарија, Budapest
продавница на камион FIAT Ducato 2,8 FIAT Ducato 2,8 14.000 € Продавница на камион 2002-09 419000 км Унгарија, Budapest
продавница на камион FIAT FIAT 13.400 € Продавница на камион 1996-07 130000 км Унгарија, Budapest