Приколка за превоз на контејнери KELBERG 6,5 - 7,0 kasser

PDF
4.500 €
≈ 4.890 US$
Контактирајте го продавачот
Марка KELBERG
Модел 6,5 - 7,0 kasser
Тип приколка за превоз на контејнери
Година на производство 2010
Прва регистрација 2010-01
Носивост 18700 кг
Нето тежина 5300 кг
Вкупна тежина 24000 кг
Локација Данска Hedensted
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 0E15772
PDF
Оски
Марка BPW
Оски 3
Суспензија пневматски/пневматски
Состојба на гумите 40 %
Сопирачки барабан
Предна оска 1
Големина на гуми 265/70 R19.5
Втора оска 1
Големина на гуми 265/70 R19.5
Задна оска 1
Големина на гуми 265/70 R19.5
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN SKBD24B309KE15772
Дополнителни информации: Дански
Buildup: Overførsels
Last Exp Date: 18-12-2018
Basis Aksel: 3
Basis Stand: God
Registrering Sidst Synet: 18-12-2018
tilstand: God
akselkonfiguration: 3
Bremser Tromlebremse
Affjedring Aksel 1 Luft
Affjedring Aksel 2 Luft
Affjedring Aksel 3 Luft
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи