Приколка за превоз на контејнери KELBERG

PDF
11.385 €
≈ 12.510 US$
Контактирајте го продавачот
Марка KELBERG
Тип приколка за превоз на контејнери
Година на производство 2010
Нето тежина 5160 кг
Вкупна тежина 24000 кг
Локација Данска Støvring
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 51162222 VIB
PDF
Оски
Марка BPW
Оски 3
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN SKBD24B309KE15794
Дополнителни информации: Англиски
Length mm: 6.600 + roll steering in rear approx. 500 mm
Tyre + pattern%: Single mounted + 60
Drawbar mm: Adjustable
Servicing: 11-2017
For 7.000-7.500 mm containers
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи