Приколка за превоз на коњи Ifor Williams Trailers HB505R

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка Ifor Williams Trailers
Модел HB505R
Тип приколка за превоз на коњи
Локација Обединето Кралство Madley
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 191
PDF
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Англиски
On Site: Yes
Ifor Williams HB505R Horse Trailer
SCK400000T0193464 + Spare Wheel
On Site
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи