Приколка за превоз на дрва STEPA 10 / FKL5085

PDF
33.500 €
≈ 36.320 US$
Контактирајте го продавачот
Тип приколка за превоз на дрва
Година на производство 2008
Вкупна тежина 10000 кг
Локација Австрија Kalsdorf
Датум на објавување јан 19, 2020
Каталошки број на продавачот 68339464
PDF
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Опис
Боја црвен
Дополнителни информации: Германски
Marke: STEPA
Contactid: 3260518
Location: Deutschlandsberg
FabrNr: 500
InKuerzeVerfuegbar: N
Schnäppchen: N
Vorführer: N
Bereif. Nokian 500/50R17
DLA
WWGW
Hochsitz
Druckluftanlage
Tandemachse
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи