Приколка за превоз на дрва DOLL Oppenau GYÁRI RÖNKÖS

PDF
4.022 €
Нето цена
1.350.000 HUF
≈ 4.360 US$
Контактирајте го продавачот
Марка DOLL
Модел Oppenau GYÁRI RÖNKÖS
Тип приколка за превоз на дрва
Година на производство 1998
Вкупна тежина 18000 кг
Нето тежина 4800 кг
Локација Унгарија Nyíregyháza-Oros
Датум на објавување јан 22, 2020
Autoline ID YJ18632
PDF
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 7.4 м, широчина - 2.5 м
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2019-05
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Опис
Боја зелен
Дополнителни информации: Унгарски
Okmányok jellege: Érvényes magyar okmányokkal
állapot: Normál
plató: 7
4 x 2
5
BPW híd
új gumik 8 db
gyári rönkszállító
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи