Приколка платформа WACKENHUT Ballentransporter

PDF
6.900 €
≈ 7.481 US$
Контактирајте го продавачот
Марка WACKENHUT
Модел Ballentransporter
Тип приколка платформа
Година на производство 1991
Локација Австрија Attnang-Puchheim
Датум на објавување фев 06, 2020
Каталошки број на продавачот 68339752
PDF
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Дополнителни информации: Германски
Preis: EUR
Contactid: 3508719
Location: GEINBERG
FabrNr: 457
InKuerzeVerfuegbar: N
Schnäppchen: N
Vorführer: N
Tandem-Zwilling-Bereifung
Luftgefedertes Fahrwerk
DL-Anlage
25 kmH-Typisierung
Verfügbar ab Februar
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи