Приколка платформа NETAM-FRUEHAUF

PDF
€ 2.650
Нето цена
≈ US$ 2.922
€ 3.153,50
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка NETAM-FRUEHAUF
Тип приколка платформа
Прва регистрација 1999-03
Локација Литванија Vilnius
Датум на објавување авг 24, 2019
Каталошки број на продавачот 627851
PDF
Каросерија
Резервно тркало
Кутија за алат
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Германски
a/c: no a/c
Marke: ANDERE
OTHER AXIS
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи