Приколка платформа FORSS-PARATOR S2-FT-75

PDF
3.703 €
Нето цена
≈ 4.015 US$
Контактирајте го продавачот
Тип приколка платформа
Година на производство 1989
Прва регистрација 1989
Носивост 15350 кг
Вкупна тежина 20000 кг
Локација Шведска 62 Trelleborg
Датум на објавување фев 02, 2020
Каталошки број на продавачот MLW276
PDF
Оски
Оски 2
Меѓуоскино растојание 6000 мм
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Опис
VIN 512281529099
Дополнителни информации: Англиски
Location: Trelleborg
Country: Sweden
Tax (25%): 918 EUR
Axle type: 1+1
Cargo space dimensions(LxWxH): 8,05 m
Vehicle's outer dimensions: 12,2 feet
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи