Нови приколка кипер Brian James Trailers CarGO Tipper 2 3,6 x 1,84 m 3,5t Gitterauf

PDF
€ 6.670
Нето цена
≈ US$ 7.433
Контактирајте го продавачот
Марка Brian James
Тип приколка кипер
Носивост 2480 кг
Вкупна тежина 3500 кг
Локација Германија Bassum
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 18892113
PDF

Опис

Вкупни димензии должина - 3.6 м, широчина - 1.84 м
Оски
Оски 3
Состојба
Состојба нов
Опис
Боја сив

Дополнителни информации:

Германски
- Hersteller: Brian James Trailers, Typ: 525-3222, zul. Gesamtgewicht: 3.500 kg, Nutzlast: 2.480 kg, Kasteninnenma?e ca.: 3,6 x 1,84m, Ladehohe ca. 68 cm, 3-Achser - - Zubehor inkl.: - - 1 Ersatzrad, Bordwand Aufsatz, E-Betatigung (mit Fernbedienung), inkl. Diebstahlsicherung - Optional: Auffahrrampen (180cm lang): 445,-?
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи