Приградски автобус TOYOTA Coaster bus with 30 seats

PDF
12.000 US$
≈ 10.780 €
Контактирајте го продавачот
Марка TOYOTA
Тип приградски автобус
Година на производство 2016
Прва регистрација 2016
Седишта 30
Локација Кина Shanghai
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID EP21372
PDF
Каросерија
Резервно тркало
Мотор
Марка Toyota
Тип линиски
Сила 133 кс (98 kW)
Гориво дизел
Број на цилиндри 6
Број на вентили 12
Сопирачки
ABS
Моторна сопирачка
Ентериер
Меки седишта
Појаси за седишта
Индивидуално воздушно ладење
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Клима уред
Авто радио CD, MP-3, CD-changer
Помошни фарови
Сончев покрив
Фарови за магла
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја златен
Дополнителни информации: Англиски
For more details,
please add my whatsapp/wechat/phone number: +8615901811784,
my email:ksk@machineryafrican.com/15901811784@139.com
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи