Приградски автобус IVECO FERQUI

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/21
PDF
55.000 €
Нето цена
67.100 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка IVECO
Модел FERQUI
Тип приградски автобус
Година на производство 2017
Прва регистрација 2017
Километража 317000 км
Седишта 30
Локација Италија
Датум на објавување јул 29, 2022
Autoline ID JP29774
Опис
Број на врати 2
Вкупни димензии должина - 8.4 м, широчина - 2.35 м
Мотор
Марка Iveco
Сила 170 кс (125 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2998 cм³
Евро Euro 6
Менувачи
Тип рачен
Број на преноси 6
Оски
Оски 2
Дополнителна опрема
AdBlue резервоар
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2023-01
Дополнителни информации
Боја сив
Дополнителни информации
Италијански
VENDITA DI N. 2 AUTOBUS IDENTICI IVECO FERQUI COME DA DESCRIZIONE.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
приградски автобус IVECO EVADYS H IVECO EVADYS H 169.000 € Приградски автобус 2017-02 97000 км Италија, Bussolengo (VR)
приградски автобус IVECO SFR 152/01 IVECO SFR 152/01 58.000 € Приградски автобус 2012-06 312863 км Италија, Torino - CNH Industrial Village
приградски автобус IVECO 49E10 IVECO 49E10 цена на барање Приградски автобус 2016 210 км Италија, Tortolì
приградски автобус IVECO CROSSWAY IVECO CROSSWAY цена на барање Приградски автобус 2013 300000 км Италија, Olgiate Comasco
приградски автобус IVECO Arway IVECO Arway цена на барање Приградски автобус 2012 260000 км Италија, Varese