Преса за роло бали CLAAS Rollant 255

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка CLAAS
Модел Rollant 255
Тип преса за роло бали
Локација Обединето Кралство Madley
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 646
PDF
Оски
Оски 1
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
On Site: Yes
Claas Rollant 255 Rotocut Round Baler
2002
74800682
Direct from Finance Company
On Site
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи