Преса за роло бали CLAAS Rollant 240

PDF
6.999 €
Бруто цена, ДДВ – 19%
≈ 7.926 US$
5.881,51 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка CLAAS
Модел Rollant 240
Тип преса за роло бали
Година на производство 2007
Работни часови 1000 м/ч
Нето тежина 2970 кг
Локација Литванија Vilnius
Датум на објавување јун 26, 2020
Autoline ID EE21178
PDF
Опис
Ширина на опфаќање 1.85 м
Ширина на бала 1.25 м
Дијаметар на бала 1 мм
Вкупни димензии 4 м × 2.4 м × 3 м
Оски
Оски 1
Состојба на гумите 95 %
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја зелен
Дополнителни информации: Руски
Пресс подборщик рулонного типа с минимальной наработкой Class Rollant 240 в комплекте с карданов!
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи