Преса за четвртасти бали NEW HOLLAND BB 960 A

PDF
27.800 €
Нето цена
≈ 30.140 US$
Контактирајте го продавачот
Марка NEW HOLLAND
Модел BB 960 A
Тип преса за четвртасти бали
Година на производство 2005
Локација Словачка Rimavská Sobota
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID UU8746
PDF
Опис
Ширина на бала 1200 мм
Висина на бала 900 мм
Максимална должина на бала 2500 мм
Оски
Оски 1
Големина на гуми 600/55-22,5
Состојба на гумите 50 %
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт
Дополнителни информации: Словачки
SK , CZ , HU
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи