Прекинувач под воланот за камион NISSAN TRADE 2.8

PDF
120 €
≈ 130,90 US$
Контактирајте го продавачот
Тип прекинувач под воланот
Локација Шпанија Vilafranca del Penedès, Barcelona
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 5401999162
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Шпански
observaciones: Mando de luces Nissan trade 2.8 Ref 11390 Az-443
ubicacion: BARCELONA (BARCELONA)
codigoMotor: A428
estado: Stock
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи