Полуприколка завеса PACTON DRO 12-27

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка PACTON
Модел DRO 12-27
Тип полуприколка завеса
Година на производство 01/2002
Прва регистрација 2002
Носивост 32690 кг
Нето тежина 6310 кг
Вкупна тежина 39000 кг
Локација Холандија Breda
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот O260
PDF
Оски
Оски 3
Задна оска 1
Сопирачки барабан
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
ref_no: O260
uid: 589844892
tyre size: 285-65-22.5
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи