Полуприколка завеса KÖGEL

PDF
2.800 €
Нето цена
≈ 3.055 US$
Контактирајте го продавачот
Марка KÖGEL
Тип полуприколка завеса
Година на производство 2006
Локација Литванија Vievis
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID FR21362
PDF
Оски
Оски 3
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски Литвански Летонски Руски
Diskiniai stabdziai
-
Дисковые тормоза
Diskiniai stabdziai
-
Дисковые тормоза
Diskiniai stabdziai
-
Дисковые тормоза
Дисковые тормоза
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи