Нови полуприколка за превоз на живина Цыплятовоз (container for chicks transportation)

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип полуприколка за превоз на живина
Година на производство 2022
Зафатнина 59.74 м³
Нето тежина 6000 кг
Локација Украина
Датум на објавување апр 17, 2022
Autoline ID MR27268
Каросерија
Димензии на каросерија 9755 м × 2498 м × 2782 м
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Англиски
DIMENSIONS
Length: 9755 mm
Width: 2498 mm
Height: 2782 mm

INNER DIMENSIONS
Length: 9622 mm
Width: 2398 mm
Height: 2589 mm

Van type: refrigerated
Approximate volume: 59.74 m3
Approximate van weight: 6000 (± 5%) kg
Tail lift
Прикажи цел коментар
ГАБАРИТЫ КУЗОВА
Длина: 9755 мм
Ширина: 2498 мм
Высота: 2782 мм

ВНУТРЕННИЕ РАЗМЕРЫ
Длина: 9622 мм
Ширина: 2398 мм
Высота: 2589 мм

Тип фургона: рефрижераторный
Ориентировочный объем: 59,74 м3
Ориентировочная масса фургона: 6000(±5%)кг
Наличие гидроборта
ГАБАРИТИ КУЗОВА
Довжина: 9755 мм
Ширина: 2498 мм
Висота: 2782 мм

ВНУТРІШНІ РОЗМІРИ
Довжина: 9622 мм
Ширина: 2398 мм
Висота: 2589 мм

Тип фургона: рефрижераторний
Орієнтовний об'єм: 59,74 м3
Орієнтовна маса фургона: 6000 (±5%) кг
Наявність гідроборту
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
полуприколка за превоз на живина DRACO csirke DRACO csirke 8.500 € Полуприколка за превоз на живина 1999 22000 кг Унгарија, Balatonfüred
нови полуприколка за превоз на живина SOMMER S3 Нови SOMMER S3 цена на барање Полуприколка за превоз на живина пневматски/пневматски Полска, Brzeźnio
полуприколка за превоз на живина NETAM-FRUEHAUF NETAM-FRUEHAUF 33.000 € Полуприколка за превоз на живина 01/2002 17920 кг Полска, Pawłów Trzebnicki