Полуприколка со ниска платформа TAD НПН-28

PDF
US$ 23.000
≈ € 20.560
Контактирајте го продавачот
Марка TAD
Модел НПН-28
Тип полуприколка со ниска платформа
Година на производство 2014
Прва регистрација 2014
Локација Украина Хмельницький
Датум на објавување мај 08, 2019
Autoline ID KN18077
PDF
Каросерија
Кутија за алат
Оски
Марка BPW
Оски 3
Суспензија пневматски/пневматски
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја црвен

Дополнителни информации:

Руски
Продается трал в рабочем состоянии. Реальному покупателю ТОРГ.
Обмен на Авто возможен....
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
captcha

Слични огласи