Можеби ќе ве интересира
Затвори
Нови LIDER 2021 MODELS YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE
Нови LIDER 2021 MODELS YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE
23.000 €
Нови LIDER 2021 NEW from manufacturer READY IN STOCK
Нови LIDER 2021 NEW from manufacturer READY IN STOCK
26.000 US$
Нови LIDER 2020 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
Нови LIDER 2020 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
23.000 €
Нови LIDER 2021 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED
Нови LIDER 2021 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED
23.000 €
Нови LIDER 2021 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK
Нови LIDER 2021 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK
34.000 €
Нови LIDER NEW 2021 MODELS YEAR LIDER TRAILER
Нови LIDER NEW 2021 MODELS YEAR LIDER TRAILER
27.000 €

Нови полуприколка со ниска платформа LIDER NEW 2021 model new by manufacturer Ready in Stocks

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/20
PDF
33.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка LIDER
Модел NEW 2021 model new by manufacturer Ready in Stocks
Тип полуприколка со ниска платформа
Година на производство 12/2021
Носивост 60000 кг
Нето тежина 8500 кг
Вкупна тежина 68500 кг
Локација Турција KONYA
Датум на објавување вчера
Autoline ID RT7519
Опис
Вкупни димензии 15 м × 3 м × 1.2 м
Каросерија
Димензии на каросерија 12 м × 3 м × 1 м
Шасија челична
Целосна рамка на приколка
Резервно тркало
Носач на резервно тркало
Оски
Марка BPW ECO Plus 2
Оски 5
Суспензија пружина/пневматски
Управувачка оска
Дупли тркала
Големина на гуми 245 70 R 22.5
Сопирачки барабан
Предна оска 1
Големина на гуми 245 70 R 22.5
Втора оска 1
Големина на гуми 245 70 R 22.5
Задна оска 1
Големина на гуми 245 70 R 22.5
Сопирачки
EBS
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба нов
Опис
Боја сив, металик
Дополнителни информации
Англиски
Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.


Please ontact for our best quality & Best Price

Contact phone:покажи контакти VİBER -WhatsAPP-

покажи контакти
покажи контакти

покажи контакти
Прикажи цел коментар
Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.


Please ontact for our best quality & Best Price

Contact phone:покажи контакти VİBER -WhatsAPP-

покажи контакти
покажи контакти

покажи контакти
Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.


Please ontact for our best quality & Best Price

Contact phone:покажи контакти VİBER -WhatsAPP-

покажи контакти
покажи контакти

покажи контакти
Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.


Please ontact for our best quality & Best Price

Contact phone:покажи контакти VİBER -WhatsAPP-

покажи контакти
покажи контакти

покажи контакти
Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.


Please ontact for our best quality & Best Price

Contact phone:покажи контакти VİBER -WhatsAPP-

покажи контакти
покажи контакти

покажи контакти
Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.


Please ontact for our best quality & Best Price

Contact phone:покажи контакти VİBER -WhatsAPP-

покажи контакти
покажи контакти

покажи контакти
Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.


Please ontact for our best quality & Best Price

Contact phone:покажи контакти VİBER -WhatsAPP-

покажи контакти
покажи контакти

покажи контакти
Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.


Please ontact for our best quality & Best Price

Contact phone:покажи контакти VİBER -WhatsAPP-

покажи контакти
покажи контакти

покажи контакти
Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.


Please ontact for our best quality & Best Price

Contact phone:покажи контакти VİBER -WhatsAPP-

покажи контакти
покажи контакти

покажи контакти
Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.


Please ontact for our best quality & Best Price

Contact phone:покажи контакти VİBER -WhatsAPP-

покажи контакти
покажи контакти

покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи