Полуприколка со церада KÖGEL SNCO

PDF
PDF
18.400 €
Нето цена
22.264 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка KÖGEL
Модел SNCO
Тип полуприколка со церада
Година на производство 2018
Прва регистрација 2018
Локација Чехија Velká Bíteš
Датум на објавување јул 23, 2022
Autoline ID KP29109
Каросерија
Кутија за алат
Задни врати
Лизгачки покрив
Оски
Марка SAF
Оски 3
Суспензија пневматски/пневматски
Големина на гуми 385/65R22,5
Состојба на гумите 80 %
Сопирачки дискови
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2022
Дополнителни информации
Боја темно син
Дополнителни информации
Чешки
k odběru 07/2022
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
полуприколка со церада Agados Dona 32 tandemový Agados Dona 32 tandemový цена на барање Полуприколка со церада 2016-02-16 2770 кг Чехија, Holubice