Полуприколка ладилник KRONE Chłodnia ,Doppelstock, Thermo King SLX 400e

PDF
18.350 €
Нето цена
82.000 PLN
≈ 20.600 US$
Контактирајте го продавачот
Марка KRONE
Модел Chłodnia ,Doppelstock, Thermo King SLX 400e
Тип полуприколка ладилник
Година на производство 2014
Прва регистрација 2014-06
Километража 269000 км
Локација Полска Wałcz
Датум на објавување јун 26, 2020
Autoline ID LY22564
PDF
Опис
Вкупни димензии широчина - 2.5 м, височина - 2.65 м
Каросерија
Кутија со палети
Оски
Марка BPW
Оски 3
Големина на гуми 385/65 R22.5
Сопирачки дискови
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Полски
Naczepa KRONE SD Chłodnia
Szerokość kwiatowa - 2,50m
Agregat Thermo King SLX 400e -Tylko 6400 h Diesel/ Elektr
Doppelstock - Podwójny załadunek
IMPORT
82.000 zł +VAT
Faktura VAT
Pierwszy właściciel
Bezwypadkowy
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи