Нови полуприколка кипер NOVA TIPPER SEMI TRAILER HARDOX STEERING AXLE 2022

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/16
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка NOVA
Модел TIPPER SEMI TRAILER HARDOX STEERING AXLE 2022
Тип полуприколка кипер
Година на производство 2022
Локација Турција
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID EL26765
Опис
Начин на истовар задна
Каросерија
Шасија челична
Кутија за алат
Носач на резервно тркало
Оски
Суспензија пружина/пневматски
Управувачка оска
Големина на гуми 385/65r22,5
Состојба на гумите 100 %
Сопирачки дискови
Сопирачки
ABS
EBS
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Англиски
for more please contact with us покажи контакти (Whatsapp) покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи