Полуприколка кипер KÖGEL SKM 24, HARDOX, LIFTING AXLE, 25m3

PDF
10.400 €
Нето цена
≈ 11.700 US$
12.584 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка KÖGEL
Тип полуприколка кипер
Прва регистрација 2013-07
Зафатнина 25 м³
Носивост 29900 кг
Вкупна тежина 36000 кг
Локација Чехија Prague
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID EE22115
PDF
Каросерија
HARDOX челик
Сопирачки
ABS
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја сив
Дополнителни информации: Англиски
including VAT: 2
HARDOX
25m3
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи