Полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650

PDF
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 2
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 3
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 4
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 5
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 6
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 7
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 8
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 9
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 12
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 13
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 14
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 15
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 16
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 17
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 18
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 19
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 20
полуприколка кипер EGRITECH НПС 2650 слика 21
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/21
PDF
46.000 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка EGRITECH
Модел НПС 2650
Тип полуприколка кипер
Година на производство 2022
Локација Украина Звенигородка
Датум на објавување ное 07, 2022
Autoline ID QE22377
Оски
Оски 3
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Руски
Наличие: В наличии
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови полуприколка кипер TAD BUD 26-3 Нови TAD BUD 26-3 цена на барање Полуприколка кипер 04/2022 35000 кг Украина, Волочиск
нови полуприколка кипер SERIN TIGER Нови SERIN TIGER цена на барање Полуприколка кипер 01/2022 10 км Украина, Київ