Нови полуприколка кипер CEYLAN

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Марка CEYLAN
Тип полуприколка кипер
Година на производство 2019
Локација Турција ANKARA
Датум на објавување сеп 09, 2019
Autoline ID TM17778
PDF
Оски
Оски 3
Сопирачки
Хидраулични уреди за сопирање со складирана енергија
Состојба
Состојба нов
Опис
Боја жолт
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи