Полуприколка кипер BENALU Bulkliner

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка BENALU
Модел Bulkliner
Тип полуприколка кипер
Година на производство 1999
Вкупна тежина 1 кг
Локација Португалија Anadia
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 1082907
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Португалски
Brand : Benalu
Model : Bulkliner
Year of manufacture : 1999
Internal stock No : 1082907
Gross Weight : 1 kg
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи