Погонска оска DAF за камион DAF XF95

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип погонска оска
Локација Италија Vicenza, Thiene
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 160129000055
PDF
Состојба
Состојба половни
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи