Пневматски вентил WABCO BRAKE CONTROL ELECTRONICS EPB II-CBU за камион MERCEDES-BENZ ATEGO

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип пневматски вентил
Број на дел 4800201000,4800201020,4800201040,4800201050,4800201150
Каталошки број на оригиналот 4800201000,4800201020,4800201040,4800201050,4800201150,0004467436
Локација Грција PTOLEMAIDA
Датум на објавување мај 07, 2022
Autoline ID PL29116
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Reference number: 4800201000,4800201020,4800201040,4800201050,4800201150
Replaces OEM: 0 004 467 436
condition: excellent
All spare parts are imported directly from Germany in order to achieve consistent quality .Focus on a healthy and a long-term cooperation is our motto
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!