Пневматски вентил VDO за камион влекач MERCEDES-BENZ Actros MP2/MP3 (2002-2011)

PDF
10 €
≈ 11,02 US$
Тип пневматски вентил
Каталошки број на оригиналот A0004705193 0004705193
Година на производство 2010
Локација Естонија Tallinn
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 1478432
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Руски
0004705193 Fuel Tank vent valve Mercedes Actros
Good condition, used
Vehicle Cm3: 11946
Vehicle Body: Truck
Vehicle Kw: 335
Vehicle Fuel: Diesel
Vehicle Gearbox: Semi-automatic
Vehicle Cm3 Round: 12000
Vehicle Engine Code: OM541.980
Vehicle Gearbox Code: G211-12KL
Vehicle Km: 205352
Vehicle Vin: WDB9340321L344715
марка: VDO
цвет: light gray
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи