Пневматска сеалка CLAYDON Sulky MP

PDF
€ 12.000
≈ US$ 13.327
Контактирајте го продавачот
Марка CLAYDON
Модел Sulky MP
Тип пневматска сеалка
Година на производство 2007
Локација Бугарија Търговище
Датум на објавување окт 17, 2019
Autoline ID AZ19180
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи