Плуг KUHN CULTIMER300L

PDF
15.175 €
≈ 16.490 US$
Контактирајте го продавачот
Марка KUHN
Модел CULTIMER300L
Тип плуг
Прва регистрација 2019-08-08
Локација Германија Hamburg
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 46618-1NBFKDC
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски Арапски Бугарски Чешки Германски Дански Естонски Француски Унгарски Италијански Летонски Холандски Полски Португалски Романски Руски Словачки Словачки Турски Украински
Front tyres: / ,
Rear tyres: /
Front tyres: / ,
Rear tyres: /
Front tyres: / ,
Rear tyres: /
Pneumatiky (přední): / ,
Pneumatiky (zadní): /
Bereifung (v): / ,
Bereifung (h): /
Bereifung (v): / ,
Bereifung (h): /
Front tyres: / ,
Rear tyres: /
Pneus (avant): / ,
Pneus (arrière): /
Front tyres: / ,
Rear tyres: /
Gomme (anteriori): / ,
Gomme (posteriore): /
Priekšējās riepas: / ,
Aizmugurējās riepas: /
Banden voor: / ,
Banden achter: /
Ogumienie z przodu: / ,
Ogumienie z tyłu: /
Front tyres: / ,
Rear tyres: /
Шины (передние): / ,
Шины (задние): /
Шины (передние): / ,
Шины (задние): /
Prednje pnevmatike: / ,
Zadnje pnevmatike: /
Front tyres: / ,
Rear tyres: /
Front tyres: / ,
Rear tyres: /
Front tyres: / ,
Rear tyres: /
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи