Пикап TOYOTA Landcruiser pick up .... Double cabine

PDF
PDF
29.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка TOYOTA
Тип пикап
Година на производство 2015
Локација Белгија Bruxelles
Датум на објавување јун 19, 2022
Каталошки број на продавачот TLC79
Мотор
Гориво дизел
Зафатнина 4200 cм³
Број на цилиндри 6
Менувачи
Тип рачен
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи