Педала ELECQUI за камион влекач MAN TGL 12.180 (2005-)

PDF
96 €
≈ 107,30 US$
Тип педала
Каталошки број на оригиналот 81615100820 81615100620 81615100942 81615100274 81.61510-0820 81.61510-0620 81.61510-0942 81.61510-0274
Година на производство 2006
Локација Естонија Tallinn
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 1455960
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Руски
81615100820 Boarding Step Panel, Right, MAN TGL, TGM
Partly defective, can be used / repaired
Vehicle Cm3: 4580
Vehicle Body: Truck
Vehicle Kw: 132
Vehicle Fuel: Diesel
Vehicle Gearbox: Manual
Vehicle Cm3 Round: 5000
Vehicle Engine Code: D0834LFL41
Vehicle Gearbox Code: S6-850
Vehicle Km: 516150
Vehicle Vin: WMAN15ZZ67Y176678
марка: ELECQUI
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност