Огласот Патничко комбе RENAULT 412 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
патничко комбе MAN 30849 MAN 30849 55.000 € Патничко комбе 10/2019 1550 км Литванија, Kaunas
патничко комбе FORD 1025 FORD 1025 цена на барање Патничко комбе 06/2018 321 км Литванија, Kaunas
патничко комбе RENAULT 412
Продадено
1/23
34.900 €
Марка RENAULT
Модел 412
Тип патничко комбе
Година на производство 04/2021
Километража 39 км
Седишта 8
Локација Литванија Vilnius
Датум на објавување сеп 22, 2021
Autoline ID JY25368
Мотор
Сила 150 кс (110 kW)
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Кабина
Темпомат
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја црн
Слични огласи
патничко комбе MAN 30849 MAN 30849 55.000 € Патничко комбе 10/2019 1550 км Литванија, Kaunas
патничко комбе FORD 1025 FORD 1025 цена на барање Патничко комбе 06/2018 321 км Литванија, Kaunas