Осигурувач Fuses Circuit Board за автобус VOLVO B6/B7/B9/B10/B12/8500/8700/9700/9900 bus (1995-)

PDF
60 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
≈ 67,04 US$
50 €
Нето цена
Тип осигурувач
Каталошки број на оригиналот 70376608 MODULE3
Локација Естонија Tallin
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 1393481
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
vehicle Model: B12B (01.97-12.11)
vehicle Year: 2005
vehicle fuel: Diesel
vehicle gearbox: Automatic
vehicle VIN code: YV3R8F82251105621
vehicle Color: light red
vehicle body: Coach
vehicle engine code: DH12D340
vehicle gearbox code: 864.3E
vehicle mileage: 1026060
quality: Good condition, used
70376608 Circuit board
module 3. electrical center VOLVO B12B
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност