Осцилирачко рамо CULBUTOR за камион влекач IVECO STRALIS

PDF
осцилирачко рамо CULBUTOR за камион влекач IVECO STRALIS
1/1
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип осцилирачко рамо
Број на дел 500316732
Локација Романија SUCEAVA
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID AL19667
PDF
Опис
Модел на мотор CURSOR 13
Мотор
Марка CURSOR 13
Состојба
Состојба половни
Опис
На лагер 6
Дополнителни информации: Романски
Cod OEM: 500316732
Echivalent: 500316732
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи